Inverter

Proměnlivé nastavení výkonu. Díky tomu je systém energeticky úspornější až o 70% a provoz snižuje mechanické namáhání kompresoru. Toto vše je umožněno regulátorem inventoru (inventer driver) a EMC (Electro Magnetic Compatibility) filtrem (dle EN-50081) až do výkonu 30kW. Inverter driver umožňuje změnu frekvence a tím i změnu na požadovaný výkon. Rozsah frekvencí elektromotoru inventoru je od 30Hz do 120Hz. Nejvyšších hodnot EER je dosaženo při 45Hz až 90Hz. Inventor regulátor bude dodáván spolu se softwarem. To umožní regulaci externím zařízením.V porovnání s klasickými klimatizacemi dokáží plynule snižovat výkon kompresoru, mají několikanásobně nižší rozběhový proud

Další verzí proměnlivé regulace je digitální scroll kompresor Copeland ZRD. Princip je zde založen na osovém posuvu rotorů. Oddálení je stanoveno na ve stanoveném úseku, kdy se přeruší tok chladiva do vysokotlaké části. Proces přerušení probíhá ve stanovených intervalech (např. 20s), kdy po určitý úsek kompresor pracuje a po zbytek je odlehčen. Otáčky motoru jsou pak konstantní.

Frekvenční měnič u venkovní jednotky se projevuje vysokou energetickou účinností a velmi nízkou hlučností.
Ve srovnání se standardním systémem s tepelným čerpadlem lze požadovanou teplotu dosáhnout rychleji a teplota je udržována na stabilnější úrovni.

Firma LG Dodává i jednotky s INVERTOREM.Podívejte se do katalogu v českém jazyce.

Firma LG Dodává i jednotky s INVERTOREM.Podívejte se do katalogu v českém jazyce.

Home Schiessl
Facebook Schiessl
Schiessl s.r.o. - chlazení, klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Pardubice, Nové Zámky
schiessl@schiessl.cz
www.schiessl.cz
Silou hlasu
KLIMATIZACE A AUTOKLIMATIZACE
Diese Seite ist erhältlich nur in der Tschechischen Sprache.
This page is available only in the Czech language.
HOME KLG

Created by © 2008 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & Chabera webdesign